Про це вони написали в описі події у facebook.
Організатори акції зазначають, що з розумінням ставляться до ситуації, що склалась в світі, але не розуміють, “чому під заборону потрапили саме розважальні заклади та заклади харчування і чому саме з 23:00 до 07:00”.
Вони також зазначають, що “загальна кількість гостей, що відвідують заклади, діяльність яких заборонена, у масштабах міста та України в цілому є мізерною”.
Читайте також: Табу на дискотеки і нічні клуби. Що ще заборонили в Україні
Організатори акції піддкреслюють – кожної п’ятниці та суботи з 23:00 до 07:00 – не більше 15-20 000 осіб, а у будні у кілька разів менше. Вони порівнюють цю цифру із кількістю пасажирів метро – 536 000 пасажирів за три дні з початку дозволу роботу.
Створюючи гучні інформаційні приводи щодо роботи нічних закладів, і забороняючи їх роботу, органи влади знищують не лише цілий сектор економіки, лишаючи без засобів для існування досвідчених працівників сфери обслуговування та культури, але й доводять до банкрутства підприємства малого та середнього бізнесу, та об’єкти туристичної інфраструктури, що у майбутньому суттєво відобразиться на прибутковій частині бюджету і добробуті досить значного прошарку населення”,
– зазначається в описі акції.
Читайте також: Вечірки на баржі Queen може зупинити лише поліція: мерія визнала свою безпорадність
Організатори акції підкреслюють: “розважальні заклади та заклади харчування не є основними генераторами поширення захворювань”.
Вони завжди дотримувались і дотримуються санітарних вимог, адже це є невід’ємною частиною якісного сервісу та обслуговування, і тому мають право на життя не тільки вдень, але й вночі”.
Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж