Вб’ють як “сакральну жертву” – Бутусов про тиск на нього

Автор: Любава Лисичкіна
22:12 01.12.2021

Журналіст наголосив, що найближчими днями подасть позов проти президента.

Вб’ють як “сакральну жертву” – Бутусов про тиск на нього

Про це у коментарі кореспонденту “Великого Києва” зазначив  журналіст, головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Відповідаючи на питання, чи був тиск на видання (Цензор.НЕТ – ред) та чи будуть проти самого Бутусова вживатися якісь активні процесуальні дії, журналіст зазначив: “Не знаю, після того як Офіс Президента заявив, що на протязі тижня мене вб’ють як сакральну жертву, то я вважаю, що більшого тиску придумати неможна”.

Сьогодні, виступаючи перед учасниками акції протесту “ЗахисТИ Україну – зупини переворот” , Бутусов зазначив, що  збирається через суд добитися від президента Володимира Зеленського вибачень за наклеп та виплати компенсації за моральну шкоду. Гроші обіцяє віддати на допомогу захисникам.

“Президент кинув мені звинувачення, що загинули люди через мене. Так от, я офіційно стверджую зараз, що це – абсолютно ганебна брехня. І це зараз буде такий привід, така справа дуже важлива. Яка покаже, чи існує в Україні правосуддя взагалі, чи ні”, – сказав Бутусов.

Журналіст наголосив, що найближчими днями подасть позов проти президента.

Як повідомлялося, після віче на Майдані Незалежності учасники акції “ЗахисТИ Україну – зупини переворот” кількатисячною колоною рушили на Банкову до Офісу президента України. Тут вони збираються продовжити віче та мітинг, зокрема вчергове оголосити свої вимоги до влади на чолі з Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, учасники антивладного мітингу на Майдані Незалежності в центрі Києва звинуватили президента Володимира Зеленського у державній зраді.

Великий Київ у Google News

підписатися