Зраджуй дружину, а не Україну! Учасники мітингу на Майдані “передали привіт” Зеленському (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
19:59 01.12.2021

Учасники антивладного мітингу на Майдані Незалежності в центрі Києва звинуватили президента Володимира Зеленського у державній зраді.

Зраджуй дружину, а не Україну! Учасники мітингу на Майдані “передали привіт” Зеленському (ФОТО)

Акція має назву “ЗахисТИ Україну – зупини переворот”, однак активісти “приготували” лозунги особисто для президента та голови його офісу Андрія Єрмака. 

Фото First

Так, учасники мітингу тримають плакати, на яких, зокрема, написано “Зраджуй дружину, а не Україну!”, “Кроти у владі”, “Будеш і далі брехати про “Вагнергейт?”,  “Єрмак у Сибір”, “Зеленський – зрадник”, “Вийди звідси”. “Україна зради не терпить”, “Олено, він тебе також зраджує” тощо.

 

Фото First

Фото “Великого Києва”

Як повідомлялося, ввечері 1 грудня на Майдані Незалежності розпочався масовий мітинг (віче), головною темою якого є протидія “реальному державному перевороту, поваленню конституційного ладу та узурпації влади“. Учасники протесту переконані, що організатори перевороту знаходяться на Банковій, в Офісі президента України.

Також повідомлялося, що мітингарі мають намір пройти до будівлі ОПУ на Банковій. Тим часом урядовий квартал в центрі столиці вже надійно оточили правоохоронці. Станом на 19.55 конфліктів не спостерігається.

Великий Київ у Google News

підписатися