Вбито кожного п’ятого з числа тих, хто залишався в окупованому місті – мер Бучі

Автор: Любава Лисичкіна
20:00 17.04.2022

Першого квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів. З того часу Україна і світ не припиняють оговтуватися від звірств російських “асвабадітєлєй”.

Вбито кожного п’ятого з числа тих, хто залишався в окупованому місті – мер Бучі

Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук. 

“Ми в Бучі порахували: вбито кожного п’ятого з числа тих, хто залишався в місті під окупантами. І я особисто, як і тисячі моїх співгромадян, відчуваю ненависть до тих, хто катував і вбивав мирних бучанців”, – розповів мер.

Він впевнений, що українці таке не вибачать ніколи. Кожен буде ставити за мету знайти і покарати вбивць. Світ має зрозуміти: нам потрібний трибунал.

“Особливо тяжкі злочини – це групові зґвалтування та вбивства дітей. Вони також були і в Бучі, і у Ворзелі. Як би не було важко, треба говорити про це і російською мовою. Нехай російські матері чують, що зробили у Бучі їхні діти”, – додав мер.

Як відомо,станом на 14 квітня,  із знайдених у Бучі 403 тіл “проведена ідентифікація 167, з’ясували, що це за люди, де вони жили, де працювали”. За його словами, зараз іде процес впізнання рідними, знайомими, близькими. 

Нагадаємо, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів. Після цього почала відкриватися інформація про звірства, які скоїли в окупованому місті російські військові. Зокрема, було виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей; по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними за спиною руками. Також виявляли тіла оголених жінок.

За даними генеральної прокурорки Ірини Венедіктової, станом на 3 квітня з Київщини вже вивезли 410 тіл вбитих мирних мешканців. Розбір завалів та пошуки загиблих продовжуються. Також триває збір доказів про чисельні воєнні злочини окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися