З братської могили біля церкви в Бучі піднято 73 тіла – мер міста

Автор: Любава Лисичкіна
22:16 14.04.2022

Зараз іде процес впізнання рідними, знайомими, близькими.

З братської могили біля церкви в Бучі піднято 73 тіла – мер міста Фото: Facebook О.Романця

Про це в коментарі агентству УНІАН сказав мер міста Анатолій Федорук.

Він також повідомив, що із знайдених у місті 403 тіл “проведена ідентифікація 167, з’ясували, що це за люди, де вони жили, де працювали”. За його словами, зараз іде процес впізнання рідними, знайомими, близькими.

Федорук зазначив, що на сьогодні люди, які переймаються долею своїх рідних, повертаються до міст.

Сьогодні біля цього храму, де продовжують підіймати тіла вбитих російськими окупантами цивільних українців, були керівники парламентів України, Польщі та Чехії.

Бучанська міська рада повідомляє про безкоштовну підтримку та допомогу у важку для кожного мить, як смерть близької людини.
 
Для поховання родина безкоштовно забезпечується:
  • хрестом
  • домовиною
  • вінком
  • табличкою
  • копанням ями
  • місцем на цвинтарі.
 
Телефонуйте з цих питань за номером телефона:
067952 31 12 .

Як відомо, французькі експерти-криміналісти працюють в Бучі і вони в шоці від побаченого. 

Як відомо, ще є люди, які сумніваються у війні в Україні, продовжуючи вірити у спецоперацію. Проте звірства і вбивства рашистів – не фейк! З’явилося відео, яке показує загиблих бучанців поруч з технікою та армією рф.

Відомо, на Київщині закатували до смерті 400 людей, в Бородянці – 200 зникли безвісти.

Нагадаємо, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів. Після цього почала відкриватися інформація про звірства, які скоїли в окупованому місті російські військові. Зокрема, було виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей; по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними за спиною руками. Також виявляли тіла оголених жінок.

За даними генеральної прокурорки Ірини Венедіктової, станом на 3 квітня з Київщини вже вивезли 410 тіл вбитих мирних мешканців. Розбір завалів та пошуки загиблих продовжуються. Також триває збір доказів про чисельні воєнні злочини окупантів.

Великий Київ у Google News

підписатися