Вболівати за “Динамо” знову можна буде на стадіонах у Києві – що відомо

Автор: Оксана Тупальська
19:18 18.12.2023

Мінспорту та МВС розробили план заходів, після виконання яких вболівальникам дозволять перебувати на стадіонах під час футбольних матчів. Якщо умови безпеки буде дотримано, глядачі знову зможуть пережити вир емоцій, які не вдається отримати, сидячи перед екраном телевізора, коли грає улюблена команда.

Вболівати за “Динамо” знову можна буде на стадіонах у Києві – що відомо

Перед кожним матчем буде створено робочу групу з представників спортивної федерації, керівництва спортивної споруди, представників структурного підрозділу молоді та спорту ОВА, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України.

Ревізія буде ретельно перевіряти споруду стадіону та визначати, чи вистачить в укриттях місць для усіх вболівальників, яку кількість людей можна впустити на стадіон, та який контроль слід проводити перед матчем.

«Жодна телетрансляція не замінить емоції стадіону, але нашим пріоритетом була і буде безпека глядачів. Ми дуже відповідально підійшли до розробки заходів спільно із безпековими структурами. Ми маємо повернути вир емоцій на стадіони так само, як свого часу повернули глядачів у кінотеатри та на концерти», –повідомив Міністр молоді та спорту Матвій Бідний.

Важливе правило – укриття має бути розташоване не далі як за 500 м від стадіону та так, щоб до нього могли дістатися усі вболівальники, включно із особами із інвалідністю, менше як за 10 хвилин. Також керівництво стадіону має запевнити, що має необхідні шляхи евакуації. 

Варто нагадати, що 11 грудня біля 4 години ранку Росія запустила у бік Києва балістичні ракети. Часу на прямування до укриття не було.

Повітряну тривогу оголосили у місті вже після початку роботи сил протиповітряної оборони. Тоді наші військові збили всі ворожі цілі. Однак ннаслідок падіння уламків збитих цілей були пошкоджені будинки в Дарницькому районі та травмовані четверо людей.

Нагадаємо, у грудні поєдинок 16-го туру між закарпатським «Минаєм» та київським «Динамо» зупинили через повітряну тривогу, матч дограють іншим разом.

Великий Київ у Google News

підписатися