Вакцина тут ні до чого. Міністр освіти розповів, чому в Бучі помер 19-річний студент

Автор: Тетяна Сененко
17:56 20.09

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що смерть вакцинованованого у вересні 19-річного студента Українського гуманітарного інституту сталася не через щеплення.

Вакцина тут ні до чого. Міністр освіти розповів, чому в Бучі помер 19-річний студент

Про це він сказав під час урочистого відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30».

«Ті прикрі випадки, які стаються, всі знаємо – облетіло певні мережі повідомлення стосовно хлопчика 19 років, але там причина, вона буде оприлюднена, причина не в вакцинації. Є декілька побічних явищ, але вакцинування сьогодні є наша з вами запорука успішного освітнього процесу», – сказав Шкарлет.

Він закликав освітян звертатися за роз’ясненнями стосовно вакцинації та її наслідків до профільних лікарів та центру надання консультації Міністерства охорони здоров’я.

«Тренди нашої держави стосовно вакцинації, стосовно карантинних умов виявляються такі, що в діалозі сьогодні з Міністерством охорони здоров’я, з моїм колегою міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, сьогодні пандемія COVID- 19 переростає в пандемію невакцинованих. Задумайтесь про це. В містах, в областях, в районах треба активно і досить виважено і розумно ставитися до вакцинації», – наголосив Шкарлет.

Нагадаємо, у Бучі після вакцинації помер 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. Попередня довідка про причину смерті вказує “Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Великий Київ у Google News

підписатися