Вранці щепився, ввечері – температура і судоми. Під Києвом помер 19-річний хлопець

Автор: Галина Ворона
17:11 19.09

У Бучі після вакцинації помер 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. Попередня довідка про причину смерті вказує “Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Вранці щепився, ввечері – температура і судоми. Під Києвом помер 19-річний хлопець

Як повідомляється на сайті вишу, в понеділок, 13 вересня, о 14:30 хлопець вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.

Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники вишу робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала хлопця годину, але, на жаль, безуспішно.

Володимир народився 13 березня 2002 року в селі Добросин Львівської області у багатодітній сім’ї. Із 5 дітей він був наймолодшим сином. 

Викладачі і студенти згадують хлопця як веселу, позитивну людину. Навчався він на відмінно, був активним, балотувався в члени студентської ради, працював репетитором англійської мови онлайн, долучався до донорства та волонтерства.

Читайте також: Буде руйнівною, але мине швидко. Вчені розповіли про нову хвилю коронавірусу в Україні

Нагадаємо, у Києві днями від коронавірусу помер чоловік, який відмовився від лікування.

Великий Київ у Google News

підписатися