Вакарчук вперше прокоментував народження сина

Автор: Тетяна Сененко
19:21 20.09.2021

Український артист Святослав Вакарчук під час концерту у Львові вперше прокоментував народження сина Івана. При цьому ім’я своєї коханої він так і не розсекретив.

Вакарчук вперше прокоментував народження сина

Прямо зі сцени лідер групи “Океан Ельзи” сказав, що сина назвали Іваном на честь діда. 

“В українських сім’ях, як і в багатьох інших сім’ях, батьки намагаються не афішувати особисте життя, щоб дати дітям в перший час повноцінно встати на ноги без зайвої уваги. Я дотримуюся цих традицій, думаю, всі українці мене в цьому розуміють”, – сказав Вакарчук.

Читайте також: Сивина в голову: ЗМІ приписують Вакарчуку роман з вдвічі молодшою дівчиною

За повідомленням ЗМІ, вона нібито працює в кінопродюсерській компанії Radioactive, яка займається рекламою міжнародних брендів, кліпів та серіалів.

Влітку у ЗМІ поширювали чутки про начебто роман 46-річної зірки з 23-річною співачкою Віталіною Мусієнко. З дівчиною у музиканта було кілька спільних гастролей. Сам фронтмен «Океану Ельзи» цю інформацію вирішив не коментувати. 

Нагадаємо, влітку цього року Вакарчук оголосив про розлучення. Тоді зауважив, своїм “вичерпним” постом повідомив все, що вважав вартим уваги, та попросив утриматись всіх від “додаткових запитань та дискусій з цього приводу”.

Великий Київ у Google News

підписатися