В Україну “зайдуть” дві вакцини від ковіду. Які саме – не називають

20:18 27.01

В Україні розпочалася активна підготовка до вакцинації населення проти коронавірусу. Зокрема, вже сформовані понад 400 мобільних бригад.

В Україну “зайдуть” дві вакцини від ковіду. Які саме – не називають

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час онлайн-дискусії “Вакцинація. Корупція. COVID-19”.

За словами Ляшка, Україна вже в лютому отримає вакцину від коронавірусу, яку надасть COVAX і вакцину,  яку закупить сама країна за бюджетні кошти. 

“Щодо закупівлі державним коштом, я не можу озвучувати деталі, бо там ідуть перемовини, і є питання конфіденційності. Деталі озвучить міністр, або прем’єр-міністр після підписання договорів. Щеплення будуть проводити в спеціальних пунктах при амбулаторіях та центрах первинної медико-санітарної допомоги”, – деталізував інформацію Ляшко.

За його словами,  мобільні бригади у складі двох медичних працівників, лікаря та водія будуть виїжджати в установу охорони здоров’я та організовані колективи, зокрема заклади освіти та великі підприємства. Одна бригада може зробити близько 100 вакцинацій на добу. 

Крім того головний санітарний лікар  анонсував, що щеплення інших груп населення можливим буде утретьому кварталі 2021 року, коли  в Україні очікується збільшення кількості вакцини.

Нагадаємо, депутати з фракції «Європейська Солідарність» зареєстрували у Верховній Раді законопроекти, які передбачають заходи щодо подолання наслідків пандемії коронавірусу.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...