В Україну прибули ще півмільйона доз вакцини CoronaVac

Автор: Марія Супрун
20:31 10.05

Ще 500 тисяч доз вакцини CoronaVac від COVID-19 прибули вчора в Україну. Літак з вакциною на борту приземлився в аеропорту “Бориспіль”. Перед використанням вона пройде лабораторний контроль у МОЗ.

В Україну прибули ще півмільйона доз вакцини CoronaVac

Як повідомили у МОЗ, загалом Україна має контракт на 1,913 млн доз вакцини CoronaVac, з яких 1,215 млн доз уже прибули в Україну.

Термін придатності вакцини CoronaVac становить 24 місяці. Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози вакцини, інтервал введення яких складає 28 днів. 

Перевозити та зберігати препарат можна при температурі 2−8°C, захищаючи від потрапляння сонячного світла. Транспортуватимуть вакцину в спеціальних контейнерах, щоб забезпечити холодовий ланцюг на кожному етапі маршруту.

Нагадаємо, перша партія вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech прибула в Україну 25 березня у розмірі 215 тиcяч доз. Щеплення нею розпочалося 13 квітня. Ще 500 тисяч доз вакцини прибули 30 квітня та зараз знаходяться на лабораторному контролі в МОЗ.

Читайте також: Марина Порошенко оприлюднила кроки для прискорення вакцинації від COVID-19

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...