В Україні проведуть конкурс зі збору пластику

14:19 09.02

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів спільно з екоактивістами запустило конкурс зі збору пластику на перероблення.

В Україні проведуть конкурс зі збору пластику

Про це повідомила пресслужба Міндовкілля.

“Маємо цікаву пропозицію для тих, хто сортує пластик: дати йому друге життя та отримати за це стильний подарунок. Міндовкілля спільно з проєктом #EU4EMBLAS та Zero Waste School Херсон оголошує кольоровий і екологічний конкурс “Соня дарує “час” для екозвичок””, – ідеться в повідомленні.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі потрібно зареєструватися за посиланням. Зібрати 10 кг пластику з маркуванням “02” чи “HDPE”(кришечки від пляшок та пакування від шампунів, мийних засобів тощо). До Всесвітнього дня води, 22 березня, безплатно надіслати зібраний пластик у майстерню Zero Waste School у Херсоні.

Адреса майстерні та детальні умови конкурсу прийдуть на електронну пошту після реєстрації.

Також у Міндовкілля наголосили, що 1 кг зібраного пластику улюблених кольорів Пластикожуйки Соні – рожевий, фіолетовий, пурпуровий дорівнює(=) 5 кг звичайного пластику.

Учасники конкурсу до Всесвітнього дня Землі, 22 квітня, отримають подарунок – настінний годинник з переробленого пластику з морськими тваринами.

Великий Київ у Google News

підписатися