В Україні дозволили проводити міжнародні футбольні матчі з глядачами

16:44 11.09.2020

Міністерство охорони здоров’я України дозволило проведення міжнародних клубних матчів та поєдинків національних збірних з уболівальниками.

В Україні дозволили проводити міжнародні футбольні матчі з глядачами

Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Зазначається, що при проведенні матчів у регіонах із «зеленим» або «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки, повинно бути забезпечено дотримання вимог щодо перебування 1 особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території та фізичного дистанціювання між глядачами.

Матчі, які проводяться на території адміністративно-територіальних одиниць, де встановлено «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки, повинні відбуватися за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід.

За останні півтора місяці нам вдалося повернути глядачів на трибуни в матчах УПЛ, першої і другої ліги там, де це дозволяє епідеміологічна ситуація. Наступний крок — повернення вболівальників на міжнародні матчі наших клубів і національних збірних. Для цього також необхідне окреме рішення МОЗ. Після тривалих консультацій ми надіслали відповідний запит і отримали позитивну відповідь від міністра Максима Степанова”, – повідомив президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Павелко додав, що зараз клуби «Шахтар», «Динамо», «Зоря», «Десна» і «Колос» готуються до перших своїх матчів у єврокубках сезону-2020/2021, і перспектива виступів в Лізі чемпіонів і Лізі Європи за підтримки трибун для них дуже важлива. Надзвичайно важливою є активна підтримка вболівальників і для збірних. Насамперед для головної команди, яка 10 та 13 жовтня зіграє два надскладні матчі проти Німеччини і Іспанії на НСК «Олімпійський». 

Як повідомлялося раніше, визначено суперника “Динамо” в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...