В столиці з’явиться Центр медичної статистики

16:03 24.06

У столиці з’явився центр, який забезпечить функціонування єдиної системи для збору, обробки, зберігання та аналізу медичної статистичної інформації.

В столиці з’явиться Центр медичної статистики

За створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» шляхом перейменування «Київського міського центру громадського здоров’я» проголосували 83 депутати Київради.

Як повідомила депутатка Київради, заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, «Київський міський центр громадського здоров’я» здійснював заходи, спрямовані на дотримання здорового способу життя.

Згодом, у зв’язку із реорганізацією, до нього було приєднано Міський науковий інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, і, відповідно, заклад почав забезпечувати обіг медичної статистичної інформації у столиці. Сьогодні ми актуалізували сферу діяльності закладу та забезпечили функціонування центру як єдиної системи у столиці для збору, обробки, зберігання та аналізу медичної статистики»,

– пояснила вона.

Нагадаємо, раніше для дітей, які потребують гастроентерологічної, кардіологічної, неврологічної та фтизіатричної допомоги було створено Центр реабілітації.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...