В столиці планують впровадити електронні талони на сміття – деталі

Автор: Марія Супрун
13:26 26.10

Днями в столиці відбулося перше засідання робочої групи щодо реалізації ідеї з електронними талонами для захоронення будівельних відходів на полігоні великогабаритних та будівельних відходів №6.

В столиці планують впровадити електронні талони на сміття – деталі

Про це повідомив депутат Київради Олег Костюшко.

«Ми хочемо оцифрувати та максимально спростити наявний паперовий процес отримання та перевірки талонів на сміття, щоб кожен киянин міг легально, швидко та легко через смартфон придбати талони на своє великогабаритне сміття, будівельні відходи, листя чи гілля», – розповів Костюшко.

За словами депутата, зараз людині, щоб отримати паперовий талон для вивезення сміття на полігон, необхідно витратити значні часові та паперові ресурси: надавати довідки, копії документів, чеки про сплату, а це жодним чином не допомагає людині легально утилізувати свої відходи, які утворилися внаслідок будівництва або ремонту.

Складнощі з отриманням паперових талонів призводять до того, що сміття вивозять у лісосмугу, на поле або кидають під баки біля багатоквартирного будинку. Тому цю послугу хочуть інтегрувати в мобільний додаток «Київ Цифровий», щоб людина у кілька кліків могла придбати електронний талон.

Ідея з електронними талонами на вивіз сміття стосується виключно фізичних осіб, які проживають в місті Києві та мають договір на вивіз сміття.

Нагадаємо, «Київ Цифровий» дозволить відстежувати рух міського транспорту.

Великий Київ у Google News

підписатися