Окремі входи, різні графіки, можливість змішаного навчання. Столичних школярів з 1 вересня чекають нові реалії

13:32 27.08.2020

Усі столичні школи відкриються 1 вересня. Новий 2020-2021 навчальний рік почнеться для школярів Києва у звичайному форматі, але в нових умовах.

Окремі входи, різні графіки, можливість змішаного навчання. Столичних школярів з 1 вересня чекають нові реалії

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Зокрема, в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, що були розроблені нові правила відвідування шкіл та алгоритм дій у разі виявлення хворої дитини.

“Школи Києва готові працювати у нових реаліях. Кожний ранок буде починатися з вимірювання температури учням та працівникам і продовжуватися 5-ти хвилинками здоров’я”, – зазначив Валентин Мондриївський.

За його словами, змінено графіки приходу дітей до школи, відкрито додаткові входи, розроблені напрямки руху учнів та збільшено час на перерви між уроками.

“Київ першим розробив та затвердив Регламент освітнього процесу та виділив 33,3 млн грн на усі необхідні дезінфікуючі засоби для безпеки учнів та працівників. Ми обов’язково повернемось до звичайного життя, без карантинних обмежень. Зараз розпочинаємо навчальний рік у зрозумілому для суспільства режимі навчання, але ми готові до будь-яких змін в епідемічній ситуації міста. Безпека дітей найголовніше”, – сказав Валентин Мондриївський.

Він додав, що розроблено декілька сценаріїв організації освітнього процесу у закладах освіти столиці, до яких готується місто. У тому числі розглядається і застосування змішаної форми навчання – очної та дистанційної. Кожний заклад освіти в умовах карантинних обмежень має обрати свою модель навчання та бути готовим до викликів пандемії.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, МОЗ розробило нові правила для навчання в школах. У червоних зонах навчальні заклади не працюватимуть.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...