Неповторний маестро, назавжди в серцях: в соцмережах висловлюють співчуття у зв’язку зі смертю Чапкіса

Автор: Марія Супрун
13:45 14.06

Вчора ввечері стало відомо, що з життя пішов легендарний танцівник та хореограф, суддя шоу “Танці з зірками” Григорій Чапкіс. Сьогодні у соцмережах політики, актори, зірки шоу-бізнесу та різні знаменитості висловлюють співчуття у зв’язку зі смертю танцівника.  

Неповторний маестро, назавжди в серцях: в соцмережах висловлюють співчуття у зв’язку зі смертю Чапкіса

Так, співчуття висловив резидент України Володимир Зеленський.

Пішов з життя Григорій Миколайович Чапкіс. Великий танцівник, людина, особистість. З незламним характером, із сильною енергетикою, з бажанням жити та неповторним «рухом на паркеті». Ніколи не забуду його школу, його внесок в історію українського танцю. І завжди пам’ятатиму його «Пара номер п’ять сьогодні була, можливо, і кращою, але не настільки, як я». Невиправний оптиміст, той, з кого дійсно хотілося брати приклад. Той, для кого танець ніколи не був роботою, натомість був його життям. Для мене Григорій Миколайович – назавжди! Як і його слова: «Треба рухатися до останнього подиху». Раджу не забувати цю фразу всім нам“, – написав Зеленський.

Також попрощалася з майстром акторка Ольга Сумська.

Григорій Миколайович Чапкіс…Неймовірний, неперевершений, фантастичний наш МАЙСТЕР Григорий Чапкис! Дякуємо за ваш талант, доброту, щирість! Я завжди буду пам’ятати ваші слова: “Працюй і даруй радість людям…”Прощавайте, наш дорогий, неповторний Маестро! Світла пам‘ять і глибокі співчуття близьким…“, – написала Сумська у Facebook.

Слова співчуття написав український співак Володимир Гришко.

На 92-му році пішов із життя Григорій Миколайович Чапкіс. Найвидатніший український хореограф, народний артист України. Вічна пам’ять Великий Маестро“, – йдеться в повідомленні.

Народна артистка Катерина Бужинська:

Акторка “Дизель-шоу” Вікторія Булітко опублікувала відео танцю з маестро в “Танцях з зірками”.

“Я вдячна Всесвіту за те, що він дав мені можливість доторкнутися в буквальному сенсі цього слова до цілої Епохи його Величності Танцю. Наш  останній Вальс залишиться назавжди в моєму серці”, – написала Вікторія.

Нагадаємо, вчора ввечері стало відомо, що танцівник-легенда Григорій Чапкіс помер. Йому був 91 рік. Син українського хореографа Григорія Чапкіса Грег назвав причину смерті свого батька.

Чим запам’ятався танцівник-легенда Григорій Чапкіс – читайте за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...