В пологових будинках Києва почали використовувати 3D-окуляри (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
16:16 03.12.2021

В державних пологових будинках Києва вперше почали використовувати окуляри віртуальної реальності. Нові гаджети допомагають породіллям зменшити біль і стрес під час пологів.

В пологових будинках Києва почали використовувати 3D-окуляри (ВІДЕО)

Ця технологія особливо корисна коли не використовується медикаментозне знеболення.

Вагітні одягають окуляри віртуальної реальності та під заспокійливу музику переносяться в інше місце. В окулярах – приємна картинка і спокійний голос, який підказує, як правильно дихати. Найчастіше обирають такі пологи ті жінки, які не хочуть використовувати знеболення ліками.

Ми, як дитячі лікарі-неонатологи, бачимо велику перспективу. Якщо мати спокійна в пологах, у неї немає стільки адреналіну – це надалі впливає на лактацію і дає змогу швидше прикласти дитину до грудей“, – розказала ТСН заступниця директора перинатального центру з неонатології Олена Барановська.

Читайте також: Вагітні на вихід? Урядовці встали на захист жінок, що при надії та після пологів

Віртуальні окуляри вагітні отримують безкоштовно, але мають пройти курси батьківства, де пояснюють, як користуватись цим гаджетом.

Нагадаємо, на початку 2021 року користувачі соцмереж повідомили, що у Київському пологовому будинку на Печерську медперсонал “байдуже та хамовито поводиться у спілкуванні з пацієнтами та їх родинами”.

Великий Київ у Google News

підписатися