“Перше місце по маразму”: Як Київський пологовий будинок ставиться до своїх гостей

14:39 18.01.2021

У Київському пологовому будинку №1, що у Печерському районі, медперсонал байдуже та хамовито поводиться у спілкуванні з пацієнтами та їх родинами.

“Перше місце по маразму”: Як Київський пологовий будинок ставиться до своїх гостей
оренда квартири Київ

Про це написав журналіст Олег Черниш на своїй сторінці у Facebook, розповідаючи історію пологів своєї дружини. 

Але після пологів, на жаль, почалися проблеми з персоналом. Ми зіткнулися з байдужістю медпрацівників (довелося навіть телефонувати керівництву пологового будинку, щоб вони змусили медсестер і лікарів просто зайти в палату до дружини й допомогти її правильно нагодувати дитину), хамством (медпрацівниця публічно вичитала мене тільки за те, що я другий раз за день приніс передачку дружині перед випискою)”, – розповідає Олег Черниш.

Водночас журналіст зазначив, що лікар та команда акушерів-гінекологів виконала свою роботу на “відмінно”.  Втім, вже після пологів почались проблеми з молодшим медперсоналом пологового будинку.

Вінцем хамства став день виписки дружини з дитиною. Саме в цей день, 14 січня, в Києві розпочався сильний снігопад, але нам довелося мало не на колінах просити персонал і лікарів відкрити шлагбаум і дозволити нам під’їхати на машині до головного входу пологового будинку, а не йти з немовлям 300 метрів до стоянки. Як нам заявили, “під’їжджати до входу має право лише лікар”, “200 років ніхто не під’їжджав, і ви не будете”, – продовжує журналіст.

Наостанок він підкреслив, що також зазнав чимало складнощів під час отримання свідоцтва про народження та оформлення “пакунка малюка”. За його словами, заради свідоцтва про народження йому довелось обійти декілька держустанов, хоча ця процедура має без проблем виконуватись у стінах пологового будинку. 

Пройшовши за тиждень весь цей треш, угар і абсурд (який складно переносити не так фізично, як морально) я можу тепер тільки подивитися в розумні очі маленького Гліба і щиро його похвалити: “Синку, треба бути сміливою людиною, щоб народитися в Україні. Повір, легких шляхів тут ніколи не буде”, – додав журналіст.

Нагадаємо, що у Ворзелі пологовий будинок закрили на карантин. Там робили кесарів розтин жінці з COVID-19.

Читайте також: Жінка народила дитину в машині просто серед дороги (ВІДЕО)

 

Великий Київ у Google News

підписатися