В парку Шевченка відкрили фотозону проти насильства (ФОТО)

19:26 25.11.2020

В столичному парку Шевченка відкрили фотозону, де кожен зможе зробити фото для соцмереж на підтримку Всесвітнього дня протидії насильству. За її допомогою також можна перерахувати кошти на благодійну допомогу жертвам насильства.

В парку Шевченка відкрили фотозону проти насильства (ФОТО)

Фотозона відкрита під гаслом “Жінки вимагають безпеки” в рамках акції “16 днів проти насильства”, яка триватиме до 10 грудня. Кожен  якщо  є  бажання зможе зробити фото та опублікувати в соцмережах з хештегом #жінкивимагаютьбезпеки, пишуть Букви.

Крім того, можна перерахувати кошти на благодійну допомогу, використавши цифровий код на фотозоні. Гроші спрямують на формування пакетів допомоги для нужденних жінок: це, зокрема, засоби гігієни, продукти, медикаменти, які можна буде отримати у спеціальних притулках.

Акцію організувала “Українська фундація громадського здоров’я” – благодійна організація, заснована у 2008 році організацією “Право на здоров’я” (HealthRight International). На сайті HealthRight International зазначено, що вона “працює у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини”. Реалізація проєктів організації здійснюється за підтримки грантодавців, серед яких: Фонд Елтона Джона, Фонд ООН в галузі народонаселення, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Єврокомісія, USAID в Україні та інші.

Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада, у сквері імені Котляревського, що на вул. Іллєнка, 20, відбувся льодовий перформанс «Знищимо насильство». У рамках перфомансу було розбито льодову скульптуру – кулак, який символізував насильство.

А на Михайлівській площі також відкрилася виставка “Річ у тім” – там показали 16 предметів, пов’язаних з домашнім насиллям.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин