В особистих речах покійного нардепа Полякова знайшли катетери з невідомою рідиною

Автор: Тетяна Сененко
09:31 14.10

Поліція виявила в особистих речах загиблого нардепа Антона Полякова готівку в розмірі 10 тис. гривень та $800. Також були знайдені два катетера з невідомою речовиною.

В особистих речах покійного нардепа Полякова знайшли катетери з невідомою рідиною

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі «Україна 24».

За його даними, Поляков три години випивав у ресторані, а потім сів у машину чоловіка. Як виявилося, покійний парламентарій сам запропонував зустрітися «громадянину Д» (Руслан Джабулатов).

«За нашою інформацією, покійний подзвонив «громадянину Д», з яким перебував у дружніх стосунках, запропонувавши зустрітися. Вони зустрілися в ресторані. Вони разом провели там приблизно три години. Вони разом вживали алкогольні напої. У нас є відеозаписи з ресторану, які чітко підтверджують цей факт», – сказав Єнін.

За словами заступника міністра, коли Поляков виходив з ресторану, візуально він виглядав абсолютно здоровим.

«Близько двох годин їздили по Києву. Громадянин Д викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною. Потім, ймовірно, вони закінчили свою розмову і пан Поляков пересів в іншу машину – машину таксиста», – уточнив Єнін.

Він також розповів, що питання про те, як метадон виявився в організмі Полякова, на даний момент опрацьовується слідством, однак він не міг потрапити в організм Полякова через їжу або напої, які він вживав у ресторані.

Єнін заявив, що слідчі допитали співробітників ресторану, які обслуговували Полякова в той вечір, і вони розповіли, що не виявили нічого підозрілого.

«Справа в тому, що метадон, як правило, вводиться або ін’єкційно, або вживається у вигляді таблеток. Допитана нами офіціантка й інші співробітники ресторану не виявили нічого підозрілого під час вечері», – сказав Єнін.

Зараз слідство вивчає, чи мав покійний наркотичну залежність.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що приблизно через тиждень можуть з’явитися перші результати у справі про вбивство народного депутата України Антона Полякова. Це пов’язано з тим, що невдовзі слідство отримає точні результати експертиз.

Як повідомлялося, 8 жовтня, народний депутат Антон Поляков був знайдений мертвим в таксі – деталі за посиланням. В Києві розпочато розслідування за фактом смерті Полякова. Автомобіль, в якому помер нардеп Поляков, вилучено (ФОТО). В крові мертвого нардепа Полякова знайшли метадон і алкоголь – експертиза.

11 жовтня у Чернігові пройшла церемонія прощання з народним депутатом Антоном Поляковим (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися