Смерть нардепа Полякова: стало відомо, коли з’являться точні результати експертиз

Автор: Марія Супрун
13:49 12.10

Приблизно через тиждень можуть з’явитися перші результати у справі про вбивство народного депутата України Антона Полякова. Це пов’язано з тим, що невдовзі слідство отримає точні результати експертиз.

Смерть нардепа Полякова: стало відомо, коли з’являться точні результати експертиз

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

“Триває розслідування. Призначена велика кількість експертиз. Я думаю, що згодом уже будуть точні результати експертиз, зокрема і гістологічної – це ще десь мінімум тиждень.Тоді вже можна буде сказати про певну версію, яка буде основною”, – зазначив очільник МВС.

Директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко додав журналістам, що в організмі Антона Полякова було виявлено метадон.

“Детальніші відповіді про цю хімічну речовину, про час, можливий спосіб та наслідки її потрапляння у організм Антона Полякова нададуть тільки подальші дослідження експертів”, – сказав Шевченко.

Нагадаємо, що поліція розглядає дві версії смерті народного депутата Антона Полякова.

Як повідомлялося, 8 жовтня, народний депутат Антон Поляков був знайдений мертвим в таксі – деталі за посиланням. В Києві розпочато розслідування за фактом смерті Полякова. Автомобіль, в якому помер нардеп Поляков, вилучено (ФОТО). В крові мертвого нардепа Полякова знайшли метадон і алкоголь – експертиза.

11 жовтня у Чернігові пройшла церемонія прощання з народним депутатом Антоном Поляковим (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися