В Охматдиті розповіли та показали, як лікарня працює під час війни

10:57 25.05.2022

Від початку війни лікарня Охматдит стала госпіталем і для дітей, і для дорослих. Робота в умовах воєнного стану не зупинялася ні на хвилину. Навіть тоді, коли на околицях Києва відбувалися активні бойові дії та навколо лікарні були обстріли.

В Охматдиті розповіли та показали, як лікарня працює під час війни

На території Охматдиту були організовані бомбосховища, де медики продовжували надавати медичну допомогу дітям. Також з пацієнтами працювали психологи. Окрім цього, щоб розрадити дітей, до них навідувались лікарняні клоуни, йдеться в повідомленні на сторінці лікарні в Facebook.

У перші дні війни в новому корпусі лікарні організували відділення екстреної медичної допомоги. Саме туди поступали поранені. Також наші спеціалісти надавали медичну допомогу хворим з іншими патологіями, захворюваннями та травмами“, – розповіли в лікарні.

За цей час в Охматдиті було проліковано десятки пацієнтів з пораненнями, отриманими внаслідок війни: це вогнепальні, мінно-вибухові, осколкові поранення, контузії. Найменшому пораненому пацієнту був 1 місяць, найстаршому — 83 роки. Найкоротший час від надходження пораненого до лікарні, проведення діагностики, аналізів, постановки діагнозу, до взяття пацієнта в операційну — становив 13 хвилин. Це рекордний результат.

Дякуючи волонтерам, громадським організаціям та благодійникам Охматдит був забезпечений усім необхідним та міг повноцінно функціонувати.

Наша лікарня стала гуманітарним хабом, співробітники якої приймали, сортували та перенаправляли гуманітарну допомогу до інших закладів. За цей період консультативно-діагностична поліклініка НДСЛ «Охматдит» провела сім виїзних консультацій на деокупованих територіях. Були обстежені діти, які знаходилися під російською окупацією“, – додали в медзакладі.

Раніше повідомлялося, що в “Охматдиті” зробили пересадку кісткового мозку дорослій пацієнтці, дівчину везли з напівоточеного Миколаєва.

Читайте також: Боїться, що впаде бомба. Психолог з “Охматдиту” розповіла, як працює з дітьми війни

Великий Київ у Google News

підписатися