Лікарі “Охматдиту” оглядають дітей у селах Київщині, які знаходилися під російською окупацією

Автор: Любава Лисичкіна
21:30 05.05

За цей тиждень поглиблений медичний огляд на виїздах проведено 138 дітям. Пацієнтам будо проведено лабораторні та функціональні дослідження.

Лікарі “Охматдиту” оглядають дітей у селах Київщині, які знаходилися під російською окупацією

Як повідомили в медичному закладі, педіатри, ортопеди, хірурги, урологи, гінекологи, психологи, кардіологи, ендокринологи, неврологи, гастроентерологи, алергологи, окулісти, ЛОР-спеціалісти, стоматологи провели консультації дітям.

На цьому тижні вже пройшло  2 консультативні виїзди у села Синяк і Бабинці Бучанського району. Ці території були окуповані впродовж 3 та 4 тижнів. Медичну допомогу отримали діти та підлітки.
 
Дітей проконсультували за 12 напрямками. У приміщеннях місцевих навчальних закладах організували кабінети для прийому хворих. Також пацієнтам робили ЕКГ- та УЗД-моніторинги, працювала і виїзна лабораторія.
Також медичну допомогу отримали 2 дорослих. На виїзді було проведено 2 гінекологічні малоінвазивні втручання, ще понад 10 пацієнтів скеровано до стаціонару на проведення планового оперативного лікування, а понад 60 дітей — на дообстеження в умовах поліклініки та лікарні.
Спеціалісти поліклініки “Охматдиту” продовжують працювати на виїздах. На цьому тижні вони проведуть консультативні прийоми в селі Миронівка, куди прибуло багато біженців. Незабаром консультації будуть організовані у Прилуках Чернігівської області.  
 
Як відомо, в селі біля Бородянки 10-річна дівчинка померла від осколкових поранень.

Великий Київ у Google News

підписатися