В “Охматдиті” розповіли, що найменшому пораненому пацієнту був 1 місяць, найстаршому — 83 роки

Автор: Любава Лисичкіна
18:34 25.05

Від початку війни  лікарня стала госпіталем і для дітей, і для дорослих. Робота в умовах воєнного стану не зупинялася ні на хвилину. Навіть, коли на околицях Києва відбувалися активні бойові дії та навколо лікарні були обстріли.

В “Охматдиті” розповіли, що найменшому пораненому пацієнту був 1 місяць, найстаршому — 83 роки
Про це повідомили в лікарні.
 
За цей час в Охматдиті було проліковано десятки пацієнтів з пораненнями, отриманими внаслідок війни: це вогнепальні, мінно-вибухові, осколкові поранення, контузії.
 
Як зазначають в медичному закладі, найменшому пораненому пацієнту був 1 місяць, найстаршому — 83 роки. Найкоротший час від поступлення пораненого у лікарню, проведення діагностики, аналізів, постановки діагнозу, до взяття пацієнта в операційну — становив 13 хвилин –  рекордний результат.
 
У перші дні війни в новому корпусі лікарні організували відділення екстреної медичної допомоги. Саме туди поступали поранені. Також наші спеціалісти надавали медичну допомогу хворим з іншими патологіями, захворюваннями та травмами.
 
На території Охматдиту були організовані бомбосховища, де медики продовжували надавати медичну допомогу дітям. Також з пацієнтами працювали психологи. 
 
Дякуючи волонтерам, громадським організаціям та благодійникам Охматдит був забезпечений усім необхідним та міг повноцінно функціонувати. Наша лікарня стала гуманітарним хабом, співробітники якої приймали, сортували та перенаправляли гуманітарну допомогу до інших закладів”, – додали медики.
 
До слова,  в київському хабі відкрилась виставка карикатур із теми “російський корабель йди…” (ФОТО) 
 

Великий Київ у Google News

підписатися