В київському хабі відкрилась виставка карикатур із теми “російський корабель йди…” (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:26 25.05

У київському відкритому просторі «Vcentri Hub» сьогодні відкрилася Міжнародна виставка карикатур із теми «Російський військовий корабель, йди на…». Участь у цій творчій акції взяли 40 художників із 12 країн світу, які загалом представили 203 роботи.

В київському хабі відкрилась виставка карикатур із теми “російський корабель йди…” (ФОТО)

Як повідомляє КМДА, митці робили свої роботи на волонтерських засадах без авторського гонорару. Проте організатори виставки та її оргкомітет визначать найцікавіші роботи та лауреатів конкурсу.

Згодом організатори планують видати альбом карикатур.

Автори планують продовжити роботу в напрямку крос-промоції європейськими містами та познайомити з виставкою мешканців Чернігова, Львова та інших міст України.

«Гумор – це також зброя, і досить потужна. Тому ми пропонуємо всім відвідувачам виставки «озброїтися». Адже смішний ворог – вже не такий страшний. Збереження відчуття гумору є символом сили в незламності духу українського народу. Тож запрошуємо всіх сьогодні трохи посміятися з вірою у нашу перемогу», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Нагадаємо, піротехніки обстежують на наявність вибухонебезпечних предметів ботанічний сад імені М. Гришка: територія поки закрита для відвідування.

Великий Київ у Google News

підписатися