В Обухові знищують дерева, містяни переконані – готують місце під забудову

22:06 27.01

В Обухові, на вул. Миру, невідомі спилюють дерева – за тиждень знищено вже 11 рослин. Мешканці будинку по цій вулиці занепокоєні ситуацією, адже жодної інформації про те, хто це робить і для чого, немає.

В Обухові знищують дерева, містяни переконані – готують місце під забудову Фото: Зрізані дерева невідомі особи скидали у яр, що неподалік 400 - 500 м

Про це повідомляється у спільноті “Погляд Обухів -Українка-інформаційна агенція” у Facebook.

Перші спилювання розпочалися вночі 17 січня. Потім невідомі повторили таємну нічну вирізку 25 січня. Загалом, як говорять обухівчанки, що тут мешкають,  вже знищено 11 дерев, серед яких 8 великих плодоносних абрикос, решта акації та інші види. На знищених деревах були зелені квадратні пластикові позначки – мітки для ліквідації.

Як і більшість українців, тутешні мешканці  занепокоєні тим, що ділянка за їхнім будинком може підлягати забудові. Вони кажуть, що будинок і без того з кожним роком осідає з причин особливості ґрунтів, часу та інших факторів, а у квартирах їхньої 14-поверхівки з’являються тріщини на стінах.

Ідеться про те, що жодних інформативних стендів, що буде на цій ділянці, не стоїть. Усі зрубані дерева мешканці будинку знайшли у яру, що за 300-400 метрів від місця рубки. Дерева на вигляд здорові, це видно і на зрізі пеньків і по брунькам на гіллі.

 

Нагадаємо,  влада Київщини прозвітувала, що ремонтуватиме і збудовуватиме у найближчі три роки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...