В Оболонському районі столиці на місці демонтованих МАФів невдовзі облаштують «маршрут здоров’я»

Автор: Анна Ткаченко
15:45 14.09.2023

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній спільно з керівництвом КП УЗН Оболонського району та КО «Київзеленбуд» провів робочу зустріч щодо старту облаштування першої черги «маршруту здоров’я». Маршрут пролягає вздовж вулиці Вишгородської, від загальноосвітньої школи №8 до спеціалізованої школи №16.

В Оболонському районі столиці на місці демонтованих МАФів невдовзі облаштують «маршрут здоров’я»
Світлодіодне освітлення

За словами Богдана Чорнія, спільними зусиллями було розроблено концепцію зеленого простору та демонтовано понад 20 МАФів на перехресті вулиць Івашкевича та Вишгородської, інформує КМР. 

«На місці демонтованих МАФів вже висаджено дерева, кущі та інші декоративні рослини. Наразі проведено тендер на облаштування «маршруту здоров’я», підрядна організація планує розпочати роботи найближчим часом. Під час зустрічі з зеленбудівцями ще раз наголосив на необхідності облаштування пандусів та спусків для маломобільних осіб вглиб до житлових масивів. А також важливості встановлення вуличних лав та освітлення для комфортних прогулянок ввечері або у спеку, попід кронами дерев. Впевнений, що зовсім скоро цей перший, повністю безбар‘єрний променад повністю перевтілить простір довкола і стане прикрасою та «візитною карткою» нашого району», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що «маршрут здоров’я» має бути доступним для кожної людини, незалежно від її особливостей.

Нагадаємо, Апеляційний суд зобов’язав демонтувати храм-МАФ на території Музею історії України.

Великий Київ у Google News

підписатися