В Новий рік з новими вагонами. Як виглядатимуть подорожі залізницею у 2021 (ФОТО)

18:04 18.12.2020

В Укрзалізниці представили модернізований дизайн вагонів, які вже в наступному році почнуть курсувати коліями країни.

В Новий рік з новими вагонами. Як виглядатимуть подорожі залізницею у 2021 (ФОТО)

Світлини оновлених вагонів опублікували у Facebook-спільноті “Колія №14”.

Назбирали вже кількасот побажань для вагонів зразка 2021, проведемо сеанс передноворічного аналізу і будемо визначатись із техзавданням”, – розповідають про майбутні плани керівники проєкту. 

За їх словами, у кожному купе вже незабаром з’явиться роздільне кондиціонування та 4 режими освітлення (плюс кероване світло для читання).

Крім того, усі вагони будуть облаштовані USB-зарядками та розетками біля кожного місця, а ще електронним таблом зайнятості вбиралень. 

І, певно, одне з найкорисніших нововведень – відкорковувач для пляшок, який вмонтували у край стола. 

Питання ще відкриті по вендингових аппаратах, килимах (будь ласка, скажіть, що вони вам не потрібні), відсіках для перевезення роверів, ємності для багажу під сидінням, одноразовій постілі”, – додають організатори. 

Побувати всередині такого вагону та прийняти участь в обговоренні щодо майбутнього залізничних перевезень можна у павільйоні Ukraine Wow, що на вокзалі. Виставка відкрита щодня до 20:00.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод передав “Укрзалізниці” два сучасних вагони RIC, які будуть використовуватися на міжнародних маршрутах до Європи. Серед новинок – умивальник в купе та душова.

Читайте також: Печиво, напівфабрикати чи доставка у вагон. Який гастрономічний шлях обере УЗ?

 

Великий Київ у Google News

підписатися