В метро зміниться графік руху поїздів на час локдауну

Автор: Марія Супрун
17:25 07.04

Через локдаун в Києві знизився пасажиропотік у метрополітені. В понеділок, 5 квітня, підземкою скористалися трохи більше 152 тисяч пасажирів, а вчора, 6 числа – 210,5 тисяч киян, хоча до обмежень це було майже півтора мільйона пасажирів щодня. 

В метро зміниться графік руху поїздів на час локдауну

Як повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу, через це в метрополітені вирішили оптимізувати графік руху поїздів на час посилених карантинних заходів.

Це означає, що найближчим часом в підземці збільшиться інтервал між поїздами, що дозволить забезпечити дотримання карантинних заходів і одночасно оптимізувати витрати на перевезення.

«Чимало було спекуляцій щодо кількості транспорту. Мовляв – не вистачало. Наголошую, комунальний транспорт працює за звичайним графіком і поки – в тій же кількості. Ми постійно моніторимо ситуацію. І в разі необхідності будемо коригувати графік руху і кількість транспорту залежно від пасажиропотоку. Оскільки заповненість рухомого складу зараз в рази менша. У тому числі, тимчасово може змінитися і розклад руху поїздів метрополітену», – заявив Кличко.

У столичному метрополітені додали, що недоотримання доходів за період локдауну у 2020 році склало 621 млн грн. Для виплати заробітної плати, оплати електроенергії та забезпечення роботи підприємства кошти були спрямовані з бюджету столиці. 

Нагадаємо, у метро на час локдауну закрили частину вестибюлів (ПЕРЕЛІК).

Раніше “Великий Київ” показав фото, що метро в годину пік абсолютно порожнє.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...