В мерії відкрили інтерактивну Дошку пам’яті загиблим героям-киянам

10:00 29.08.2020

У холі столичної мерії на Хрещатику встановлено сучасну інтерактивну Дошку пам’яті загиблим та померлим Героям-киянам, учасникам бойових дій АТО/ООС. 

В мерії відкрили інтерактивну Дошку пам’яті загиблим героям-киянам

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

У Києві майже 400 родин втратили когось на російсько-українській війні. Це майже 800 батьків, це дружини, які втратили чоловіка, це діти, які залишилися без батька.

Місто максимально підтримує родини загиблих, але скільки б ми не допомагали коштами і пільгами – повернути хлопців неможливо. Ця дошка – це пам’ять яка буде давати можливість їм жити з нами постійно. Адже доки ми про них не забуваємо, вони живі. І я щиро хочу, щоб нові імена на цій дошці не з’являлися”, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Інформація, яка відображена на цьому стенді, дублюватиметься на сайті КМДА і її зможуть прочитати з будь-якого куточку земної кулі.

Довідково. У місті Києві налічується 398 родин загиблих та померлих учасників бойових дій АТО/ООС, з них 7 родин Героїв України, яких посмертно нагородили орденом «Золота Зірка».

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, сьогодні, 29 серпня, День пам’яті захисників України та роковини “Іловайського котла”.  У Києві пройдуть заходи до Дня пам’яті захисників (ПРОГРАМА).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...