В лікарнях 80% ліжкомісць повинні бути забезпечені подачею кисню – гроші виділили

18:31 09.10

Третій день поспіль в Україні рекордна кількість нових випадків COVID-19. Сьогодні, 9 жовтня, Кабмін прийняв ряд важливих рішень по протидії коронавірусу.

В лікарнях 80% ліжкомісць повинні бути забезпечені подачею кисню – гроші виділили

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, 80% ліжкомісць в Україні повинні бути забезпечені подачею кисню.

Сьогодні на засіданні Уряду виділили на ці потреби 572 млн грн.

“Маємо бути готові до збільшення навантаження на медичні заклади”, – зазначив Шмигаль.

Крім того, щоб люди не чекали кілька днів результатів своїх тестів на COVID-19, Уряд сьогодні виділив додаткові 260 млн грн для збільшення рівня тестування. З них 100 млн грн — це додаткові кошти лабораторним центрам на тестування. Ще 160 млн грн виділено на закупівлю додаткового обладнання для відповідних лабораторій.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов отримав завдання та обіцяє збільшити кількість ПЛР-тестів з нинішніх 30-35 тисяч на добу до 50 тисяч тестів на добу найближчим часом.

загрузка...

Також, для підтримки медиків, які борються з коронавірусом, запроваджено ще один рівень зарплатних надбавок. Вводяться додаткові коригувальні коефіцієнти до пакету медичних послуг, які дадуть можливість враховувати завантаженість лікарень і, відповідно, впливають на збільшення оплати лікарям. Чим більше пацієнтів – тим більші виплати. Попередньо встановлені Урядом доплати у 300% для лікарів, які борються з COVID-19, звичайно, продовжуються.

Нагадаємо, в Києві сьогодні рекордні 567 нових випадків коронавірусу за добу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...