В Києві відбудеться Марш рівності. Він пройде не в метро, як планувалося раніше

Автор: Любава Лисичкіна
22:43 12.06

Цьогоріч у КиївПрайду не радять брати участь неповнолітнім. Зокрема, через ситуацію з безпекою.

В Києві відбудеться Марш рівності. Він пройде не в метро, як планувалося раніше

Про це розповіла голова правління  ГО “КиївПрайд” Анна Шаригіна на брифінгу в “Медіацентрі Україна – Укрінформ”  

16 червня у Києві відбудеться Марш КиївПрайд. Востаннє він проходив у столиці ще у 2021 році. Враховуючи виклики воєнного часу, цього року Марш КиївПрайд відбудеться на вулицях Києва, неподалік від укриття. Він буде закритим — за попередньою реєстрацією.

“Одна із цілей нашого маршу – зробити додатково видимою Україну на міжнародному рівні й вимагати захисту від Росії, бо ЛГБТК-спільнота є також частиною українського суспільства і також потерпає від російських ракет… Ми вважаємо, що це може дати Україні більше користі, ніж якісь опозиції Маршу”, – розповіла Анна Шаригіна.

Вона додала, що з поліцією вже узгодили маршрут, план заходу, безпекові моменти. За її словами, у Марші рівності візьмуть участь 500 людей. Зокрема, будуть як окремі активісти й активістки, так і організовані колони.

“Планують численну присутність дипломатів, а також представників і представниць міжнародної спільноти”, – заявила Шаригіна.

На офіційній сторінці організації у Фейсбук зазначається, що не проводити КиївПрайд марш втретє з часу повномасштабного російського вторгнення в Україну означало б  визнати перемогу «русского міра», а також відмовитись від найбільш ефективного інструмента забезпечення видимості ЛГБТК+ людей в Україні та на міжнародному рівні.

Відомо, 9 червня у київському арт-центрі Closer проходив Благодійний освітній фестиваль КиївПрайд. 

Нагадаємо, у 2022 році ЛГБТ-марш рівності “Київпрайду” пройшов у Варшаві

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин