В Києві облаштують ще 50 км смуг для громадського транспорту

Автор: Марія Супрун
19:31 07.10.2021

Новий сучасний і комфортний громадський транспорт допоможе розвантажити столичні дороги.

В Києві облаштують ще 50 км смуг для громадського транспорту

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації основних напрямків концепції транспортної та паркувальної політики Києва.

За його словами, за останні роки Київ закупив 75 нових сучасних трамваїв, 139 тролейбусів та 307 автобусів. Але потрібно ще стільки ж нових одиниць рухомого складу, щоб громадський транспорт їздив частіше і кияни менше часу чекали б на зупинках.

Він також наголосив на важливості надати на дорозі перевагу громадському транспорту. На сьогодні в столиці вже облаштували 150 км смуг громадського транспорту, але цього недостатньо.

«В наступному році облаштуємо ще 50 км виділених смуг для транспорту. На них встановлять делініатори, щоб унеможливити рух автомобілів смугами громадського транспорту», – повідомив Кличко.

Мер також додав, що комфортний громадський транспорт – це не тільки швидкість пересування. Тому міська влада запроваджує нову якість пасажирських перевезень. Із новими критеріями для перевізників.

Зокрема, в салоні має бути: комфортна температура для пасажирів (кондиціонери), інформаційні таблички двома мовами з навігацією по маршруту, обслуговування державною мовою, типова уніформа водія, детальна інформація про перевізника та водія з його фото.

Великий Київ у Google News

підписатися