В Києві керівники шкіл пройшли навчання з цивільного захисту та тероборони

Автор: Марія Супрун
04:39 13.09.2022

У зв’язку із повномасштабною військовою агресією рф проти України міська влада щотижня проводить заняття з цивільними мешканцями для якісної масової підготовки до цивільного захисту і територіальної оборони столиці.

В Києві керівники шкіл пройшли навчання з цивільного захисту та тероборони
оренда квартири Київ

Як повідомили в Київраді, керівники загальноосвітніх закладів усіх десяти районів міста Києва також пройшли навчання з питань цивільного захисту та територіальної оборони: участь взяли понад 500 осіб.

Заняття проводять на п’яти локаціях. Підготовкою населення опікуються понад 20 професійних інструкторів із бойовим досвідом. Також суттєву допомогу у проведенні занять надають волонтери –інструктори на добровільних засадах.

План занять включав практичні дії та відпрацювання навичок із таких напрямів:

  • №1 – вогнева підготовка (тактико-технічні характеристики основних зразків озброєння, їх уражаючі фактори, збирання-розбирання та порядок застосування АК-74);
  • №2 – правила поведінки під час обстрілів, в умовах пожежі, при евакуації;
  • №3 – домедична підготовка (порядок надання першої медичної допомоги в зоні вогневого контакту та евакуації пораненого);
  • №4 – інженерно-саперна підготовка (порядок поводження з вибухонебезпечними предметами;
  • №5 – психологічна підготовка (профілактика стресу під час воєнного стану).

Нагадаємо, у Києві діє об’єднаний навчальний центр із підготовки підрозділів територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та муніципальної безпеки столиці. Його головна мета – відпрацювання спільних дій із протидії викликам збройної агресії РФ.

Нині КМДА планує розширити програму занять та категорії населення, які залучатимуться до участі в підготовці до національного спротиву. Заняття з керівним складом та вчителями загальноосвітніх закладів столиці проводитимуть і надалі.

Як писав “ВК”, столичним депутатам надали можливість профінансувати облаштування укриттів у школах.

Великий Київ у Google News

підписатися