В Києві хочуть вивести з тіні десятки тисяч машиномісць

Автор: Марія Супрун
13:05 31.08

Сьогодні мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити необхідне рішення, аби вивести з тіні десятки тисяч машиномісць, що десятиліттями функціонували в столиці нелегально.

В Києві хочуть вивести з тіні десятки тисяч машиномісць

Про це мер заявив на початку засідання Київради та попросив депутатів внести зміни до додатку 5 рішення Київради від 23 червня 2011 року «Про встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві».

«Цими змінами ми виведемо з тіні десятки тисяч машиномісць, що десятиліттями функціонували в столиці нелегально, приносячи дохід окремим групам осіб, а не бюджету міста. Ми також захистимо гаражні кооперативи від самовільного захвату та будь-яких інших протиправних дій, запропонувавши їм першочергове право укладання договору з містом. Люди, які десятиліттями будували своє майно, мають бути захищеними. Але для цього їм потрібно мати юридично чинний і офіційний договір з міськими структурами», – сказав Кличко.

Нагадаємо, раніше назвали топ найпопулярніших муніципальних паркінгів столиці.

Як повідомлялося, сьогодні, 31 серпня, має відбутися продовження пленарного засідання ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Минулого разу, 22 липня на пленарному засіданні Київради депутати кількох фракцій також заблокували трибуну. Київрада не розглянула жодного рішення.

Водночас, сьогодні, “Слуги народу” та ОПЗЖ також блокують трибуну Київради.

Великий Київ у Google News

підписатися