Топ найпопулярніших муніципальних паркінгів столиці

Автор: Марія Супрун
09:56 31.08

Для удосконалення паркувального простору в Києві визначили найбільш завантажені паркінги з високою ротацією.

Топ найпопулярніших муніципальних паркінгів столиці

Про це повідомляє «Київ Цифровий» на своїй сторінці у Facebook.

Так, найвищим попитом користуються паркмайданчики в центрі міста: на Бессарабській площі та вулицях Еспланадній, Великій Васильківській, Марії Заньковецької, Архітектора Городецького.

Найбільшу кількість штрафів за неоплачене паркування отримують водії, що зупиняються на паркінгах на вулиці Еспланадній і Бессарабській площі.

Фахівці також нагадали, що водії можуть безготівково оплачувати паркування в міському застосунку «Київ Цифровий». Щоб скористатися сервісом «Погодинне паркування» в застосунку потрібно:

  1. Вказати номер автомобіля.
  2. Вказати номер паркінгу та перевірити, щоб він відповідав номеру на паркувальному знаку.
  3. Натиснути «Завершити паркування», щойно авто залишить паркінг.

Оплата нараховується за той час, скільки тривало паркування в застосунку, та здійснюється з банківської картки, Apple Pay або Google Pay.

Нагадаємо, з 1 липня у Києві встановили нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць. 

На офіційних паркомайданчиках в центрі Києва встановлено таблички з роз’ясненнями щодо тарифів та зручних способів безготівкової оплати паркування. Це частина комплексної програми міста по витісненню «чорних паркувальників».

Великий Київ у Google News

підписатися