В Києві обмежать рух через візит держсекретаря США: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
15:58 18.01

У зв’язку з робочим візитом до України державного секретаря США Ентоні Блінкена 19-20 січня можливі тимчасові обмеження дорожнього руху в центральній частині Києва.

В Києві обмежать рух через візит держсекретаря США: подробиці

Про це 18 січня повідомило Управління державної охорони України.

Також рух буде обмежено на деяких вулицях Дарницького та Шевченківського районів. На яких саме і коли, не повідомляється.

Відповідно до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», державна охорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади“, – йдеться у повідомленні УДО.

Читайте також: Росія почала евакуювати сім’ї дипломатів з Києва – що кажуть в МЗС України

Раніше про візит Блінкена до Києва повідомили деякі українські ЗМІ, посилаючись на власні джерела. При цьому ані МЗС України, ані Офіс президента (станом на 15:50) не анонсували приїзд голови американської дипломатії.

Таким чином, наразі порядок денний переговорів невідомий. Втім, логічно припустити, що перш за все йтиметься про питання безпеки України у зв’язку зі стягуванням російських військ поблизу  кордону, заходи стримування, надання додаткової допомоги та зброї, а також санкції у разі масованого вторгнення РФ.

Слід також зазначити, що візит Ентоні Блінкена збігся у часі з гучним скандалом навколо п’ятого президента Петра Порошенка. Саме 19 січня продовжиться засідання Печерського райсуду з обрання йому міри запобіжного заходу по “вугільній справі”.

Читайте також: Обговорювали агресію РФ. Порошенко у Брюсселі провів зустріч з генсеком Європейської народної партії

Великий Київ у Google News

підписатися