В кінотеатрі Києва безкоштовно покажуть фільм “Трохи нижче неба” про “кіборгів”

Автор: Марія Супрун
19:28 20.01

В Києві на великому екрані можна буде абсолютно безкоштовно подивитися фільм “Трохи нижче неба” про “кіборгів” – оборонців Донецького аеропорту.

В кінотеатрі Києва безкоштовно покажуть фільм “Трохи нижче неба” про “кіборгів”

Як повідомляє режисер стрічки Руслан Горовий у Facebook, показ відбудеться 22 січня о 15:00 в “Планеті Кіно” River Mall (Дніпровська набережна, 10в, біля метро “Осокорки”), Кінозал 5 Cinetech+.

“Приходьте. Єдина умова – дотримання карантинних умов як в звичайному кінотеатрі. І я дуже прошу вас поширити цю інформацію. Бо такі покази трапляються не часто, а багато хто запитував”, – написав Горовий.

Нагадаємо, 16 січня в Україні був День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Українські воїни захищали ДАП 242 дні – з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. За цей час 200 бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення. Аеропорт обстрілювали з артилерії, «Градів», мінометів і танків, працювали снайпери. Кіборгами нескорених українців назвали самі терористи. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Більш детально про події тих днів читайте у нашому матеріалі Битва за Донецький аеропорт.

Великий Київ у Google News

підписатися