В історичному центрі Києва виставили на торги головний офіс банку “Січ” – це буде 14-та спроба продати актив

Автор: Галина Ворона
13:11 05.04

Головний офіс банку “Січ» в історичному центрі Києва виставили на повторні торги за стартовою ціною 78,6 млн грн. Це буде 14 спроба реалізувати актив, попередні аукціони не відбулися через відсутність учасників торгів.

В історичному центрі Києва виставили на торги головний офіс банку “Січ” – це буде 14-та спроба продати актив
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як зазначається, аукціон відбудеться 10 квітня 2024 року в системі Prozorro. Торги будуть проходити за англійською моделлю аукціону з покроковим підвищенням початкової ціни.

У складі лота – офісна будівля банку, основні засоби (4857 одиниць), картки на пальне та капітальні вкладення в приміщення дизельної-чилерної в офісі.

Колишній головний офіс банку «Січ», загальною площею понад 2,5 тис. кв. м, займає 1-4 поверхи сучасного 22-поверхового будинку преміумкласу. Об’єкт має фасадне розташування. Він може зацікавити тих, хто шукає офісне приміщення для власного бізнесу або для здачі офісів в оренду, зазначають в ФГВО.

Серед беззаперечних переваг виставленої на торги нерухомості – її розташування: історичний та діловий центр столиці – Шевченківський район Києва, пров. Несторівський, 6. Поруч – інтенсивні транспортні та пішохідні потоки, якісна розвинена інфраструктура: торговельний центр, різноманітні кафе та ресторани, магазини, відділення банків тощо. Поблизу знаходяться Львівська площа, Пейзажна алея, у пішій доступності – станція метро «Золоті ворота», за кілька тролейбусних зупинок – Майдан Незалежності”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Призначена нова дата аукціону з оренди Житнього ринку

Нагадаємо, 2022 року Нацбанк визнав неплатоспроможним невеликий “Банк Січ”. Уперше в історії – за несплату банком відсотків за рефінансуванням НБУ. Через підвищення облікової ставки ці відсотки підскочили у 2,5 раза.

Великий Київ у Google News

підписатися