Новорічна ялинка необхідна дітям: в Ірпені пропонують компроміс щодо її встановлення

Автор: Оксана Тупальська
14:43 10.11.2022

Після суперечок киян та міської влади – встановлювати чи ні новорічну ялинку у центрі столиці, у Ірпені знайшли власне рішення – пропонують прикрасити святкове дерево, не затративши жодної гривні.

Новорічна ялинка необхідна дітям: в Ірпені пропонують компроміс щодо її встановлення
оренда квартири Київ

Новий рік та День святого Миколая у воєнний час має бути святом – з іграшками та подарунками. Так вважає міська рада Ірпеня.

“Не хочеться у дітей відбирати радість. Ми ні копійки з бюджету не будемо витрачати на встановлення або на купівлю ялинки. З минулого року залишилася штучна ялинка та усі прикраси. Будемо запрошувати усіх місцевих дітей і привітаємо. У нас є діти, у яких, на жаль, загинули батьки, захищаючи місто та країну і це один з тих приємних моментів, який ми можемо їм дати”, – сказав Олександр Маркушин.

Він також закликав міських голів інших населених пунктів України бути економними, але не скупими на новорічну радість.

Читайте також: Синьо-жовта ялинка з тризубом на маківці. Як готуються до новорічних святкувань у Києві

Нагадаємо, петиція на сайті Київради про невстановлення новорічної ялинки в центрі Києва за день зібрала 6187 голосів із необхідних 6000. 

Торік головна ялинка країни на Софійській площі була оздоблена 10 тисячами прикрас, а біля її основи був розміщений різдвяний вертеп з мудрецями. 

Віримо в перемогу, після якої святкових гірлянд та новорічної ілюмінації нам точно потрібно буде дуже багато. Якісна святкова ілюмінація та вуличні гірлянди на сайті ledworld.ua.

Великий Київ у Google News

підписатися