В Ірпені окупанти безжально вбили батьків музичного керівника Львівської опери

Автор: Марія Супрун
10:05 29.03

В Ірпені на Київщині російські окупанти вбили батьків керівника музичної частини у Львівській національній опері Івана Чередніченка. Чоловік тривалий час намагався знайти рідних людей, коли втратив з ними зв’язок. Але вчора стало відомо, що їх немає в живих.

В Ірпені окупанти безжально вбили батьків музичного керівника Львівської опери

Про це написав у Facebook сам керівник Львівської опери Іван Чередніченко, якому сумну новину підтвердили волонтери.

Друзі, всім безмежно вдячний за допомогу в пошуку та підтримку… але, на жаль, сьогодні волонтери, які були біля нашого будинку, підтвердили, що моїх батьків безжально вбили російські мерзотники… тому попередній пост про пошук видаляю…Прошу помолитись за душі невинноубієнних…Надії та Володимира…“, написав диригент.

Ще кілька днів тому чоловік публікував пост про пошуки, сподіваючись, що батьки живі та можливо потрапили в лікарню.

Довідково. Іван Чередніченко – диригент, лауреат міжнародних конкурсів. Закінчив із відзнакою факультет оперно-симфонічного диригування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського (2014, клас народного артиста України, професора Алліна Власенка). Був учасником багатьох конкурсів диригентів. У листопаді 2019 року став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника музичної частини у Львівській національній опері.

Нагадаємо, вчора українські захисники вибили ворога з Ірпеня.

Великий Київ у Google News

підписатися