В гості до депутатів. Верховна Рада на честь свят відкриває двері для усіх охочих

Автор: Галина Ворона
14:55 13.08

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України у будинку Верховної Ради України відбудуться дні відкритих дверей з екскурсіями.

В гості до депутатів. Верховна Рада на честь свят відкриває двері для усіх охочих

Про це повідомляється на сайті ВР.

У ці дні гості відвідають Освітній центр парламенту, побувають у кулуарах, гостьовій ложі залу пленарних засідань, де ухвалюються закони України, дізнаються про роботу законодавчого органу держави та про історію створення будинку.

Відвідувачі також побачать церемонію несення Почесної варти батальйону Першої Президентської бригади Національної гвардії України біля національної реліквії – головного Прапора держави – Прапора Незалежності, який народні депутати першого демократичного скликання внесли до залу пленарних засідань Верховної Ради України 24 серпня 1991 року та сфотографуватися на згадку.

Гостей у Раді чекають з 20 по 24 серпня 2021 року. Для участі в екскурсії треба зареєструватися та обрати дату і час екскурсії за посиланням. Реєстрація завершується за 2 години до початку заходу.

Читайте також: Івасюк, Цісик, Ротару. Хіти української естради звучатимуть в Ботсаду

Нагадаємо, до 30-річчя Незалежності на Співочому відбудеться виставка квітів, фестиваль “Етніка”, який збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України, а також концерт-колаж на Михайлівській площі.

Великий Київ у Google News

підписатися