Від різьблення до кераміки: у столиці пройде масштабний фестиваль народних промислів

Автор: Любава Лисичкіна
23:17 03.08

21 серпня 2021 року в місті Києві на подвір’ї Національного музею історії України відбудеться фестиваль “Етніка”, який збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України.

Від різьблення до кераміки: у столиці пройде масштабний фестиваль народних промислів

 Анонсувало    фестиваль Міністерство культури та інформаційної політики України.

Як зазначається, місія фестивалю – розкрити потенціал народних промислів і проілюструвати їхню актуальність для сучасності. Адже, на відміну від багатьох західних країн, в Україні збереглися носії автентичної культури. Використовуючи оригінальні техніки, вони створюють вироби, актуальні в сучасному контексті: інтер’єрах, дизайні одязі, сервіровці тощо .

Під час заходу 47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи.

Також на гостей чекає зона кейсів «сучасної інтеграції традиційних ремесел у роботах дизайнерів» та корнери локальних крафтових виробництв (сироваріння та виноробства).

Амбасадорами фестивалю стануть 12 медіаперсон та інфлуенсерів, кожен із яких представляє окремий вид промислів – від різьблення до кераміки.

Зокрема, у спецпроекті беруть участь артисти: Саша Заріцька (гурт KAZKA), гурт Go_A, Аліна Паш, Дзідзьо, дизайнерки Катя Сільченко та Ліля Літковська, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, олімпійська призерка Дар’я Білодід, телеведучі Катерина Осадча та Руслан Сенічкін.

Вхід на захід вільний.

Нагадаємо, на Співочому відбудеться виставка до 30-річчя Незалежності. 

Крім цього, парад, дрон-шоу, концерт Андреа Бочеллі: заходи до 30-річчя незалежності України.

Великий Київ у Google News

підписатися