В центр Києва звезли знищену техніку російських окупантів (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
23:51 22.05

На Михайлівській площі в Києві 22 травня виставили знищену військову техніку російських окупантів. Серед експонатів – танк і машина радіоелектронної боротьби (РЕБ).

В центр Києва звезли знищену техніку російських окупантів (ВІДЕО)

Розбита та спалена російська техніка  є частиною експозиції військово-історичного музею України, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Спецоперація по плану”. Російська техніка металобрухтом дійшла до центру Києва”, – іронічно прокоментували в оборонному відомстві.

На Михайлівській площі проста неба експонуються танк Т-72Б3, башта від БМД-4, машина РЕБ і частина позашляховика “Тигр”.

Українські воїни перетворили цю “гордість” російської федерації на експонати Національного військово-історичного музею України“, – підкреслили у Міноборони.

Техніку привезли, щоб продемонструвати потужність Збройних сил України.

ЗСУ – це потужна сила, це професійна сила. За 8 років українці змогли натренуватися безпосередньо в бойових умовах для знищення будь-якого ворога, який прийшов на нашу землю“, – зазначив Дмитро Махтаров, старший співробітник Національного військово-історичний музей України.

Як писав “ВК“, на початку травня поблизу Національного військово-історичного музею України в Кріпосному провулку в центрі Києва створили виставку знищеної техніки російських окупантів. Серед експонатів — хвіст літака СУ25 СМ. Це один з двох літаків, які безжально бомбардували Ірпінь та Макарівський район Київщини.

Дивіться також: Український дім презентував виставку плакатів, створених у дні війни. Там є знаменитий півник (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися