Уже 14 країн ЄС відкрили кордони для українців (перелік)

Автор: Тетяна Сененко
11:58 27.07

У більшість країн для в’їзду необхідне свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест.

Уже 14 країн ЄС відкрили кордони для українців (перелік)

Про це повідомили в МЗС

В Європейському Союзі вже 14 країн відкрили кордони для всіх типів подорожей українців. Про це 26 липня повідомило Міністерство закордонних справ України.

У МЗС нагадали, що нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

«Згідно з рекомендацією Ради ЄС, одна за одною європейські країни почали відкриватися для всіх типів подорожей українців. Менш ніж за два тижні до переліку додалися Данія, Німеччина, Бельгія, Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія, Словаччина, Словенія, Нідерланди, Франція, Швеція, Іспанія, Португалія», – розповіли у міністерстві.

Читайте також: Белло, не чекай. Найбільший лоукостер Європи раптово скасував усі рейси в Італію з “Борисполя”

У більшість країн для в’їзду необхідне свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест, підкреслили в МЗС.

У міністерстві звернули увагу, що конкретні умови в’їзду до кожної окремої країни можуть відрізнятися, і закликали перевіряти усі деталі, а також перелік затверджених в країні вакцин на інтерактивній карті. 

Нагадаємо, шведські дослідники розробили вакцину проти коронавірусу, яку можна буде приймати у таблетках або за допомогою інгалятора. Як розповіла хімікиня компанії Iconovo Інгемо Андерссон, дослідники створили інгалятор з препаратом, розміром як пів коробки для сірників

 

Великий Київ у Google News

підписатися