Усушка Ради. Українських обранців може суттєво поменшати

19:14 14.01

Комітет Верховної ради з питань правової політики рекомендував парламенту ухвалити президентський законопроєкт про скорочення кількості народних депутатів з 450 до 300.

Усушка Ради. Українських обранців може суттєво поменшати

Як повідомив у Facebook член комітету, нардеп Сергій Демченко, за відповідне рішення проголосували 17 з 22 нардепів – членів комітету.

За його словами, комітет, який зібрався сьогодні,   дав зелене світло на зменшення складу народних депутатів України.

«Після річної перерви Комітет з питань правової політики повернувся до розгляду президентського законопроекту №1017 від 29 серпня 2019 року і дав зелене світло на зменшення складу народних депутатів України з 450 до 300. Тепер, черга тільки за голосуванням парламенту», – написав Демченко.

Для того, щоб законопроект набув чинності,  його має  підтримати не менше, аніж дві третини від конституційного складу ВР (300 депутатів).

Як відомо, 4 лютого 2020 року Верховна Рада прийняла в першому читанні президентський законопроект №1017.  Відповідно до документу   в ст.76 Конституції України пропонується закріпити положення про кількісний склад Верховної Ради в 300 народних депутатів (відповідно до чинної редакції Конституції їх 450), яких обирають на п’ять років (ця норма не змінюється).

До слова, Слуги народу пропонують у боржників забирати водійські права та гроші. Відповідний законопроєкт зареєстрований у Верховній Раді України.   

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...