“Усіх поставили до стіни, а самі сіли їсти. Потім змусили на колінах вийти з будинку”. Історія бучанки, що побувала під окупацією

Автор: Галина Ворона
21:54 24.04

Мешканці Бучі досі оговтуються після того, що пережили під час окупації міста російськими загарбниками, та розповідають жахливі історії безчинств окупантів.

“Усіх поставили до стіни, а самі сіли їсти. Потім змусили на колінах вийти з будинку”. Історія бучанки, що побувала під окупацією

Одну із таких історій розповіла Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки про життя під окупацією місцева мешканка Тетяна.

За її словами, росіяни забороняли готувати на вогнищі. Щойно жінка розклала багаття, приїхали окупанти і погрозами наказали йти геть. Кожен похід до колодязя ставав смертельною грою – снайпери стріляли під ноги.

До сім’ї знайомих Тетяни, яка жила у приватному будинку, зайшла велика група окупантів. Людям наказали віддати всю їжу та одяг. Поставили біля стіни, в тому числі дітей, а самі сіли їсти. Господарі будинку на це мали дивитись. Коли ж окупанти закінчили, сім’ю змусили стати на коліна й саме так, на колінах, піти геть з будинку.

За словами жінки, їм тепер соромно про це згадувати.

Мені багато є що розповісти, – каже Тетяна – але я не можу подолати страх. Мені донька каже: сиди та мовчи. Розумієте, коли окупанти зайшли до Бучі, вони брали людей за списками і розстрілювали. Я боюся опинитися у такому списку… Тут всі так. Можливо, ми розкажемо все після перемоги, але поки ні”, – зізнається Тетяна.

Читайте також: Троє окупантів на очах 17-річної дівчини ґвалтували і жорстоко забили її маму і молодшу сестру

Нагадаємо, ЗСУ ліквідували частину бригади РФ, які вбивали й гвалтували людей в Бучі.

Великий Київ у Google News

підписатися