Троє окупантів на очах 17-річної дівчини ґвалтували і жорстоко забили її маму і молодшу сестру

Автор: Галина Ворона
14:25 22.04

Нові свідчення про жахливі злочини окупантів з’являються чи не щодня. Про одне із таких звірств в Ірпені розповіла 17-річна дівчина, на очах якої троє окупантів зґвалтували маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві вони померли.

Троє окупантів на очах 17-річної дівчини ґвалтували і жорстоко забили її маму і молодшу сестру

Про це розповіла на своїй Facebook-сторінці омбудсмен Людмина Денисова.

За її словами, дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами у будинку. Після звільнення міста змогла доїхати до бабусі.

Вони разом з бабусею звернулися на спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання конфіденційної психологічної допомоги та надали дозвіл про публікацію її історії.

Дівчина розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, “бо я потвора”. Сказали “живи та передай іншим”.

Наразі з нею працюють психологи.

Денисова додала, що з1 квітня від початку роботи спеціальної телефонної лінії Уповноваженого для надання психологічної допомоги, яка утворена за підтримки ЮНІСЕФ, звернулося вже понад 400 осіб.

Більшість звернень – у зв’язку зі статевими злочинами, вчиненими військовими рф. Їх кількість зростає кожного дня.

На лінії працюють п’ять психологів, до яких вже долучаються психіатри. Якщо ви або ваші рідні потребують допомоги психолога, звертайтеся за телефоном +380 (66) 037 97 08 (у месенджери чи телефоном). Допомога повністю КОНФІДЕНЦІЙНА.

Читайте  також: “Роздягайся, а то я тебе застрелю”: на Київщині російські орки зґвалтували жінку та вбили її чоловіка

Нагадаємо, на Київщині російські “асвабадітєлі” згвалтували 14-річну дівчинку, яка тепер вагітна, та 11-річного хлопчика.

Великий Київ у Google News

підписатися