Урочисте відкриття урбан-парку на ВДНГ перенесли. Але паркан приберуть сьогодні

Автор: Марія Супрун
16:40 26.08.2021

Урочисте відкриття урбан-парку на території ВДНГ перенесли через негоду, але територію відкрили для вільного відвідування і тут вже катаються чимало молодих людей.

Урочисте відкриття урбан-парку на ВДНГ перенесли. Але паркан приберуть сьогодні

Про перенесення урочистостей повідомляється на сторінці ВДНГ у Facebook.

“Друзі, на жаль сьогодні через негоду ми змушені скасувати усі заплановані активності в нашому урбан-парку. Та це тільки для того, щоб невдовзі повернутися до вас з новою датою й анонсувати нові круті активності від атлетів та чемпіонів вуличних культур”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що паркан поруч з урбан-парком буде прибрано вже сьогодні, а всі гості матимуть вільний доступ до локації. Але правила безпеки не дозволяють у дощ показати гостям заплановану програму.

“Дуже просимо всіх гостей парку бути обережними та також дотримуватись правил безпеки й не тренуватися в дощ”, – підкреслили у пресслужбі ВДНГ.

Нагадаємо, згідно проекту, тут побудують бетонний скейт-парк, майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, воркауту й паркуру, клаймбінгу, боулдерінгу, доріжки для бігу, дитячі урбан-локації та столи для тенісу. Усі вони будуть безкоштовні для відвідування.

Великий Київ у Google News

підписатися